Haber

Arzu Sabancı, Oğulları Hakan Sabancı ve Hacı Sabancı’yı İkiz Gibi Giydirdi! Ortaya Çıkan Görüntü Çok Konuşuldu

Arzu Sabancı, oğulları Hakan Sabancı ve Hacı Sabancı’nın aynı kıyafetle pozunu paylaştı. Bu paylaşım sosyal medyada “Arzu Sabancı iki oğlunu birbirlerini kıskanmasınlar diye ikiz gibi giydirdi” şeklinde yorumlara neden oldu. ?

Sosyal medya kullanıcılarının yakından takip ettiği Sabancı ailesi, paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan İstek Sabancı, sosyal medya hesabında ailesiyle yaptığı paylaşımlarla öne çıkan isim.

Hatırlarsanız en son oğlu Hacı Sabancı, gelini Nazlı Sabancı ve torunu Arzu Alara’nın çekirdek aile pozunu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda paylaşmıştı?

Arzu Hanım bu kez oğulları Hacı Sabancı ile Hakan Sabancı’nın birlikte poz verdiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Arzu Sabancı’nın oğullarının aynı kıyafeti giydiğini paylaşmasıyla bu poz sosyal medyada yeniden gündem oldu. İşte ikiz gibi poz verdikleri fotoğraf?

Fotoğrafı görenlerden ise şu yorumlar geldi: “Sanırım Arzu Hanım her iki oğluna da birbirlerini kıskanmasınlar diye aynı eşofmanı almış.”

Bu fotoğraf size neyi hatırlatıyor? Yorumlarda buluşalım. ?

kepsutajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu